Producenci
Okap przyścienny MAAN Siena Soft 60 satyna (stal nierdzewna inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy satynowy |
| Materiał obudowy | Stal |
| Lampy | 6,8 W |
| Silnik dołączony | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Typ kontroli | Elektroniczne z wyświetlaczem, pilot zdalnego sterowania |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 37 kWh |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 305 m3/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 52 dB |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 63 dB |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące