Producenci
Okap przyścienny prosty Teka DLH 686T
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ilość silników | 1 |
| Model | Naścienny |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Minutnik | Tak |
| Zawór zwrotny | Tak |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Roczne zużycie energii | 41 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | A+ |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc silnika | 265 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość (min) | 67 cm |
| Waga produktu | 13,4 kg |
| Wysokość (max.) | 100 cm |
| Szerokość produktu | 900 mm |
| Wydajność | |
| Prędkość w trybie intensywnym | Tak |
| Poziom hałasu (tryb boost) | 72 dB |
| Ciśnienie (Pa) | 469 |
| Maksymalna moc wyciągu | 584 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Funkcja zwiększenia | Tak |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 53 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Moc wyciągu powietrza w położeniu wspomagającym | 701 m³/h |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Liczba warstw filtrów | 12 szt. |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Oświetlenie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 6 W |
| Oświetlenie | 296 lx |
Gwarancja 24 miesiące