Producenci
Okap przyścienny rustykalny AKPO WK-4 RUSTICA ECO 60 Ecru kremowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Brązowy |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium/węgiel |
| Cechy | Wykończenie drewniane surowe nadające się do pomalowania |
| Typ kontroli | Suwak |
| Materiał obudowy | Stal, Drewno |
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Silnik dołączony | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 4 W |
| Moc | |
| Obciążenie | 106 W |
| Moc silnika | 102 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość przedziału instalacji | 19,7 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość (min) | 74 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 16,2 cm |
| Wysokość bez komina | 31 cm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Wysokość (max.) | 85,5 cm |
| Wydajność | |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 70 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 47 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 425 m3/h |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące