Producenci
Okap przyśćienny rustykalny AKPO WK-4 RUSTICA NOVA 60 Ecru kremowy (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Pozycja oświetlenia | Przednie |
| Kolor produktu | Brązowy Beżowy |
| Cechy | Wykończenie drewniane surowe nadające się do pomalowania |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Ilość silników | 1 |
| Silnik dołączony | Tak |
| Typ kontroli | Suwak |
| Lampy | 2 W |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Moc silnika | 102 W |
| Obciążenie | 106 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 122 cm |
| Wysokość (min) | 84 cm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 66 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Maksymalna moc wyciągu | 400 m³/h |
| Ciśnienie powietrza | 144 Pa |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące