Producenci
Okap przyścienny tuba MAAN Elba2 W835 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Materiał obudowy | Stal |
| Typ kontroli | Elektroniczne z wyświetlaczem, pilot zdalnego sterowania |
| Moc żarówki | 3 W |
| Silnik dołączony | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor światła | Neutralne białe |
| Typ filtra | Węglowy |
| Pozycja panelu sterowania | Przednie |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Ilość żarówek | 2 |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 53 kWh |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | E |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Waga produktu | 12 kg |
| Średnica produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Tryby pracy | Wyciągacz lub pochłaniacz |
| Ilość prędkości | 4 |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Wydajność | 245 - 580 m³/ godz. |
| Dane opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Filtr węglowy | Nie |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1953735 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące