Producenci
Okap teleskopowy Beko CTB 6250 B (420 m3/h; 600mm; kolor czarny, front czarne szkło)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oświetlenie | 113 lx |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Lampy | 28 W |
| Ilość silników | 1 |
| Typ kontroli | Suwak |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 107 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7,6 kg |
| Głębokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 280 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Klasa wydajności świecenia | G |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 57 dB |
| Poziom hałasu | 69 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowy |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 420 m³/h |
| Ciśnienie (Pa) | 174 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Metal |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące