Producenci
Okap teleskopowy ELICA ELITE 14 LUX BL/A/60 czarny - PRF0037991B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 62 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 455 mm |
| Wysokość (max.) | 14 cm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Tryby pracy | 3 |
| Maksymalna moc wyciągu | 368 m³/h |
| Teleskopowy | Tak |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 46 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 3 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 39823 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące