Producenci
Okap teleskopowy MAAN Corona Bis 60 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Typ kontroli | Mechaniczne |
| Materiał obudowy | Stal, Szkło hartowane |
| Silnik dołączony | Tak |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Liczba żarówek | 1 szt. |
| Lampy | 10 W |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Klasa efektywności oświetlenia | B |
| Roczne zużycie energii | 53 kWh |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 68 dB |
| Ilość prędkości | 3 |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 48 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 635 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Dane opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące