Producenci
Okap teleskopowy TEKA TL 6310 INOX 40474250 (332 m3/h; 600mm; kolor inox) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Ilość silników | 1 |
| Silnik dołączony | Tak |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 13,2 cm |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Roczne zużycie energii | 71 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc silnika | 88,1 W |
| Skala efektywności energetycznej | A ++ do E |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 181 mm |
| Głębokość produktu | 304 mm |
| Wysokość (max.) | 18,1 cm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 2 |
| Poziom hałasu | 65 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 339 m3/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 56 dB |
| Klasa wydajności świecenia | F |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Rodzaj żarówki | Halogen |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Pozycja oświetlenia | Tylne |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 143688 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące