Producenci
Okap teleskopowy TEKA TL 6310 INOX 40474250 (332 m3/h; 600mm; kolor inox)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Silnik dołączony | Tak |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 28 W |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość silników | 1 |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 138 kWh |
| Obciążenie | 213 W |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Moc silnika | 175 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Głębokość produktu | 413 mm |
| Wysokość produktu | 181 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 65 dB |
| Poziom hałasu | 56 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 2 |
| Klasa wydajności świecenia | G |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | F |
| Maksymalna moc wyciągu | 332 m³/h |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Metal |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące