Producenci
Okap teleskopowy Whirlpool AKR 6390/1 IX (371 m3/h; 599mm; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Model | Wbudowany |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Lampy | 10 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Pozycja oświetlenia | Boczne |
| Moc | |
| Prąd | 0,9 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 121 W |
| Roczne zużycie energii | 61,6 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | D |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 6 kg |
| Szerokość produktu | 599 mm |
| Wysokość (min) | 18 cm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość (max.) | 18 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 304 m3/h |
| Ilość prędkości | 3 |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Klasa wydajności świecenia | D |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | D |
| Maksymalna moc recyrkulacji | 125 m3/h |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 349 mm |
| Wysokość opakowania | 236 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 72,4 kg |
| Szerokość opakowania | 624 mm |
| Filtrowanie | |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Liczba filtrów | 2 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące