Producenci
Okap teleskopowy podszafkowy BOSCH DFL063W56
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 15 cm |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Model | Pół wbudowany (wyciągany) |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Roczne zużycie energii | 41,1 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 93 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Głębokość przedziału instalacji | 29 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 52,6 cm |
| Wysokość (max.) | 20,3 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 16,2 cm |
| Waga produktu | 8,34 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wydajność | |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 43 cm |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Obiegowe |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 58 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 328 m³/h |
| Klasa wydajności świecenia | A |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | C |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Ilość prędkości | 2 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Filtr odporny na zmywanie w zmywarce | Tak |
| Oświetlenie | |
| Oświetlenie | 131 lx |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 3 W |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące