Producenci
Okap uniwersalny podszafkowy MPM-61-PX-75 biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Okap podszafkowy do zabudowy |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Średnica przyłącza odprowadzającego dym | 12 cm |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 27 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 5 kg |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Ilość prędkości | 3 |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Minimalna odległość od płyty elektrycznej | 55 cm |
| Klasa wydajności świecenia | C |
| Maksymalna moc wyciągu | 205 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 45 dB |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 61 dB |
| Klasa skuteczności filtra przeciwtłuszczowego | E |
| Minimalna odległość od płyty gazowej | 65 cm |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | E |
| Poziom hałasu | 61 dB |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,8 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Oświetlenie | |
| Lampy | 4 W |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Kolor światła | Neutralne białe |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące