Producenci
Okap wyspowy AKPO WK-4 ISLA CUBERA ZŁOTY
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Naścienny |
| Typ filtra | Aluminiowy |
| Timer | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Złoty |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Minutnik | Nie |
| Silnik dołączony | Tak |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 117 cm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość (min) | 87 cm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 449 m³/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. |
| Oświetlenie | |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Lampy | 3 W |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1644494 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące