Producenci
Okap wyspowy tuba AKPO WK-4 ISLA BALMERA SLIM BIAŁY PÓŁMAT T450 M3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Minutnik | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Lokalizacja wydechu | Górne |
| Typ filtra | Aluminiowy |
| Timer | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Silnik dołączony | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Model | Naścienny |
| Moc | |
| Roczne zużycie energii | 38 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (min) | 87 cm |
| Wysokość (max.) | 117 cm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 439 m³/h |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Oświetlenie | |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2291585 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące