Producenci
Okap wyspowy tuba MAAN Elba 39 cm biały (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Stal |
| Pozycja panelu sterowania | Front / Top front |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
| Silnik dołączony | Tak |
| Lampy | 6,8 W |
| Typ kontroli | Elektroniczne z wyświetlaczem, pilot zdalnego sterowania |
| Liczba żarówek | 2 szt. |
| Moc | |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | B |
| Klasa efektywności oświetlenia | A |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | B |
| Roczne zużycie energii | 53 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | A +++ do D |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 107 cm |
| Wysokość (min) | 80 cm |
| Średnica produktu | 390 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna moc wyciągu | 605 m3/h |
| Rodzaj ekstrakcji | Kanałowe / obiegowe |
| Ilość prędkości | 4 |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 49 dB |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu (intensywne prędkości) | 69 dB |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 62 dB |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Ilość | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
Gwarancja 3 miesiące