Producenci
Okap wyspowy tubowy MPM-31-OTW-02 czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stalowy |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Materiał obudowy | Stal |
| Model | Wyspowy |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (stara) | C |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (max.) | 111,5 cm |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Wysokość (min) | 87,5 cm |
| Średnica | 31 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 69 dB |
| Maksymalna moc wyciągu | 300 m³/h |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 43 dB |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie instalować urządzenia bez przeczytania instrukcji. Utrzymywać odpowiednią odległość od powierzchni palnych. Odłączyć urządzenie od zasilania przed czyszczeniem. |
| Filtrowanie | |
| Rodzaj filtra tłuszczu | Aluminium |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące