Producenci
Okulary JULBO EDGE COVER brązowy - L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Dedykowane płci | Unisex |
| Kolor ramy | Jasny brąz |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Najlepsze zastosowania | Turystyka górska |
| Osłona nosa | Tak |
| Technologia szyb | Spectron 4 |
| Zdejmowane boczne osłony | Tak |
| Transmisja światła | 5 % |
| Powłoka hydrofobowa | Tak |
| Powłoka Anti-fog | Tak |
| Kompatybilny z kaskiem | Tak |
| Kolor soczewek | Brązowy |
| Ochrona UV | Tak |
| Kolor wewnęrzny | Brązowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 30 g |
| Rozmiar produktu | L |
| Szerokość ramy | 133 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Szerokość soczewki | 131 mm |
| Długość zausznika | 124 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu. Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną. Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące