Producenci
Okulary JULBO FREQUENCY REACTIV 0-3 HC black/blue
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor soczewek | Ciemnoczerwony |
| Materiał ramy | Plastik |
| Najlepsze zastosowania | Uniwersalne |
| Transmisja światła | 15% - 87% |
| Kolor wewnęrzny | Brązowy |
| Kolor oprawek okularów | Ciemnoniebieski |
| Kolor ramy | Czarny, Niebieski |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość soczewki | 130 mm |
| Szerokość ramy | 14 cm |
| Długość zausznika | 123 mm |
| Szerokość mostka | 13 mm |
| Rozmiar produktu | M |
| Waga produktu | 23 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu. Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej. Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące