Producenci
Okulary Julbo Edge - matowy czarny/pom.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor soczewek | Czerwony Różowy |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Najlepsze zastosowania | Jazda na rowerze |
| Transmisja światła | 15% - 87% |
| Model | Okulary do wielu sportów |
| Materiał soczewki | Trivex |
| Kolor oprawek okularów | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny, Pomarańczowy |
| Powłoka Anti-fog | Tak |
| Soczewki fotochromowe | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 25 g |
| Rozmiar produktu | L |
| Szerokość soczewki | 131 mm |
| Długość zausznika | 124 mm |
| Szerokość mostka | 15 mm |
| Wysokość soczewki | 6,4 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną. Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu. Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące