Producenci
Okulary Julbo Vermont - czarny, Alti Arc 4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom ochrony | Kat. 4 |
| Zdejmowane boczne osłony | Tak |
| Technologia szyb | Soczewka mineralna Alti Arc 4 |
| Najlepsze zastosowania | Wspinaczka górska |
| Dedykowane płci | Unisex |
| Kolor ramy | Czarny |
| Transmisja światła | 7% |
| Kolor soczewek | Czarny |
| Kolor oprawek okularów | Czarny |
| Ochrona UV | Tak |
| Materiał ramy | Metal |
| Antyrefleksyjna powierzchnia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość zausznika | 172 mm |
| Waga produktu | 40 g |
| Rozmiar produktu | L |
| Szerokość soczewki | 51 mm |
| Szerokość mostka | 23 mm |
| Wysokość soczewki | 5,1 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać silnych uderzeń, które mogą uszkodzić okulary i zmniejszyć ich skuteczność ochronną. Podczas użytkowania okulary należy dokładnie dopasować, aby zapewnić pełną ochronę oczu. Chronić przed przegrzaniem. Okulary przechowywać w temperaturze pokojowej. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące