Producenci
Olympia 947990055 drukarka POS Przewodowa bezpośrednio termiczny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wyjściowe DC | 24 V |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, RS-232 |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Złącze USB | USB Typu-A |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Standardowe interfejsy | RS-232 RJ-45 USB |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba równoległych portów komunikacyjnych | 1 |
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Nie |
| Wielkość znaków | 12 x 24 mm |
| Prędkość druku | 250 mm/s |
| Model | Drukarka POS |
| Technologia druku | bezpośrednio termiczny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433210 |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalna szerokość drukowania | 8 cm |
| Maksymalna średnica rolki | 8 cm |
Gwarancja 24 miesiące