Producenci
Olympia OC 1000 Kamera bezpieczeństwa IP Wewnętrz i na wolnym powietrzu 1920 x 1080 px Ściana
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ mocowania | Ściana |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Moc | |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 52 mm |
| Głębokość produktu | 79 mm |
| Wysokość produktu | 76,5 mm |
| Waga produktu | 120 g |
| Ochrona | |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2 WPA |
| Technologia czujnika ruchu | Pasywny czujnik podczerwieni (PIR) |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 55 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Maksymalny zasięg działania | 80 m |
| Wirtualny asystent | Amazon Alexa & Google Assistant |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Model | Kamera bezpieczeństwa IP |
| Przeznaczenie | Wewnętrz i na wolnym powietrzu |
| Częstotliwość (MHz) | 2400 MHz |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba kamer | 1 |
| Audio | |
| System dźwięku | 2-drożny |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Port USB | Tak |
| Kamera | |
| Kąt pola widzenia (FOV) | 120° |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Matryca światłoczuła | |
| Liczba czujników | 1 |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 2,7 mm (1 / 2.7") |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Tryb nocny | |
| Tryb nocny | Tak |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 8 m |
| Video | |
| Maksymalna rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Formaty kompresji | H.264 |
| Ilość klatek | 15 fps |
| Suma megapikseli | 2 MP |
Gwarancja 24 miesiące