Producenci
Olympia PS 53 CC Pro niszczarka Rozdrabnianie krzyżowe 68 dB Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Prędkość niszczenia | 2000 mm/min |
| Niszczenie kart kredytowych | Tak |
| Typ rozdrabniania | Rozdrabnianie krzyżowe |
| Wydajność rozdrabniania | 6 arkuszy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Gramatura | 80 g/m² |
| Niszczenie papieru | Tak |
| Szerokość wejścia | 22 cm |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Okienko | Tak |
| Poziom bezpieczeństwa (papier) | 4 |
| Pojemność kosza | 15 l |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 313 mm |
| Wysokość produktu | 390 mm |
| Szerokość produktu | 193 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,85 kg |
| Głębokość opakowania | 325 mm |
| Wysokość opakowania | 351 mm |
| Szerokość opakowania | 210 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące