Producenci
Olympus VP-20 Black Pamięć wewnętrzna Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Obsługa języków | Angielski |
| Liczba wiadomości w folderze | 999 |
| Liczba folderów wiadomości | 1 |
| Wybór prędkości taśmy | Tak |
| Wersja | Olympus Sonority |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 37,5 g |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Głębokość produktu | 17 mm |
| Wysokość produktu | 17 mm |
| Wyświetlacz | |
| Rozmiar wyświetlacza | 6,9 x 22,2 mm |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,34 cm (0.92") |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Tryb nagrywania | Modulacja kodu impulsowego (PCM) |
| Maksymalny czas nagrywania | 2100 h |
| Impedancja | 8 ? |
| Obsługiwane formaty audio | PCM WAV MP3 |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra Mac OS X 10.10 Yosemite Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 8 |
| Nośnik danych | |
| Wbudowana pojemność pamięci | 8 GB |
| Obsługiwane nośniki | Pamięć wewnętrzna |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Interfejs | USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Bateria | |
| Czas życia baterii przy nagrywaniu | 36 h |
| Zgodne rodzaje baterii | AAA |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 50 h |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85198900 |
| Głośniki | |
| Moc wyjściowa | 90 mW |
| Średnica głośników | 1 cm |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na wysokie temperatury lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie próbać samodzielnie naprawiać ani otwierać urządzenia. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od wilgoci. |
Gwarancja 24 miesiące