Producenci
Opalarka 2 kW Blaupunkt HG2010
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miękki uchwyt | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Kolor produktu | Czarny Niebieski |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Moc | 2000 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 780 g |
| Wymiary produktu | 36 x 7,9 x 21 cm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 500 l/min |
| Minimalny przepływ powietrza | 300 l/min |
| Liczba ustawień nadmuchu | 2 |
| Zakres temperatury pracy | 350 - 600 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba nasadek | 4 |
| Zawartość zestawu | Trójkątny skrobak, uchwyt skrobaka |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowuj urządzenie z dala od dzieci. Nie kieruj strumienia gorącego powietrza bezpośrednio na ludzi lub zwierzęta. Używaj urządzenia tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące