Producenci
Opalarka 2000W, zakres temperatur: I: 25oC, II: 80-600oC, III: 80-600oC, walizka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Długość przewodu | 3 m |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Kształt uchwytu | Uchwyt pistoletowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Typ produktu | Pistolet na gorące powietrze |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc pobierana | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 900 g |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 550 l/min |
| Minimalny przepływ powietrza | 350 l/min |
| Temperatura pracy (maks.) | 600 °C |
| Temperatura pracy (min.) | 25 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Zdzierak do farb | Tak |
| Wymienne dysze | Tak |
| Walizka | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące