Producenci
Opalarka 2000W RH600T HIKOKI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Zielony |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc pobierana | 2000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 570 g |
| Głębokość produktu | 245 mm |
| Wysokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 83 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalny przepływ powietrza | 500 l/min |
| Liczba ustawień nadmuchu | 2 |
| Minimalny przepływ powietrza | 250 l/min |
| Temperatura pracy (maks.) | 600 °C |
| Zawartość opakowania | |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka | Nie |
| Walizka | Tak |
| Akcesoria w zestawie | yes |
| Pozostałe funkcje | |
| Regulacja temperatury | Tak |
Gwarancja 24 miesiące