Producenci
Opiekacz 3 w 1 Ravanson OP-7050 (1200W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Liczba wafli | 4 gof. |
| Grillowanie | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Talerz tostowy | Tak |
| Pozycja przechowywania | Poziomy/Pionowy |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1200 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,5 kg |
| Wysokość opakowania | 178 mm |
| Szerokość opakowania | 373 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,68 kg |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 285 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
| Głębokość opakowania | 305 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Nie dotykać gorących powierzchni. Chronić przed dziećmi. |
Gwarancja 3 miesiące