Producenci
Opiekacz 3 w 1 Tefal SW342D38 (700W; kolor srebrny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Liczba krep | 2 naleś. |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Zdjemowalne talerze | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 2550 mm |
| Głębokość produktu | 3050 mm |
| Wysokość produktu | 1250 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące