Producenci
Opiekacz 3 w 1 do kanapek Boman ST/WA 1364 (650W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Ilość kanapek | 2 |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | |
| Robienie gofrów | Tak |
| Grillowanie | Tak |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |