Producenci
Opiekacz 750W MAESTRO MR-708
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Grillowanie | Nie |
| Ilość kanapek | 2 |
| Robienie gofrów | Nie |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 22 mm |
| Wysokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 22 mm |
Gwarancja 24 miesiące