Producenci
Opiekacz Blaupunkt SMS411
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 223 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Wydajność | |
| Robienie gofrów | Nie |
| Grillowanie | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Nie dotykać gorących powierzchni. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące