Producenci
Opiekacz CLATRONIC ST 3778
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Ilość kanapek | 2 |
| Robienie gofrów | Nie |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Gumowe nóżki | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Grillowanie | Nie |
| Moc | |
| Moc | 750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Gwarancja 36 miesięcy