Producenci
Opiekacz Clatronic ST/WA 3670 (800W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Grillowanie | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Termostat | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Robienie gofrów | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Diody LED | Ready |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 800 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy