Producenci
Opiekacz Philips HD2651/80 Viva Collection
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kontrola zmiany zabrązowienia skorupy | Tak |
| Funkcja dodatkowego podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Półka grzejąca | Tak |
| Wyjmowana taca na okruszki | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Poziomy opiekania | 8 |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Tacka na okruchy | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Liczba kromek | 2 kaw. |
| Przycisk Stop/Anuluj | Tak |
| Moc | |
| Moc | 950 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 172 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Wymiary otworu (dł.*szer.*wys.) | 38 x 33 x 122 mm |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
| Wysokość opakowania | 334 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,57 kg |
| Głębokość opakowania | 221 mm |
Gwarancja 24 miesiące