Producenci
Opiekacz Tristar SA-3060 (900W czarno-srebrna)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wydajność | |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Długość kabla | 0,85 m |
| Grillowanie | Tak |
| Ilość kanapek | 2 |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Diody LED | Ready |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 307 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,85 kg |
| Szerokość opakowania | 125 mm |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 120 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Nie dotykać gorących powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące