Producenci
Opiekacz do kanapek 3w1 Blaupunkt SMS611, 750W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Automatyczna kontrola temperatury | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,62 kg |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 242 mm |
| Wydajność | |
| Robienie gofrów | Tak |
| Robienie kanapek | Tak |
| Grillowanie | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące