Producenci
Opiekacz do kanapek Esperanza PARMIGIANO EKT010W (1000W; kolor biały)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Działanie, Postęp |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Grillowanie | Nie |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Robienie gofrów | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 73 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 223 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące