Producenci
Opiekacz do kanapek MPM MOP-43M, płyty do gofrów i grilla, 1000W, nieprzywierająca powłoka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Automatyczna kontrola temperatury | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość kanapek | 4 |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1000 W |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące