Producenci
Opiekacz do kanapek MPM MOP-47 czarny, 750W, nieprzywierająca powłoka
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Ilość kanapek | 2 |
| Robienie gofrów | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Grillowanie | Nie |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Liczba trójkątów | 4 |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Termostat | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Moc | |
| Moc | 900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Waga produktu | 1,66 kg |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Nie dotykać gorących powierzchni. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące