Producenci
Opiekacz do kanapek NOVEEN SM453
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Powłoka | Ceramiczna |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Diody LED | Zasilanie |
| Automatyczna kontrola temperatury | Tak |
| Liczba płyt do tostów | 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały Inox |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Moc | 800 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wydajność | |
| Robienie gofrów | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Tak |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |