Producenci
Opiekacz do kanapek Philips HD2331/90 Seria 3000 750 W Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Zasilanie, Ready |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Ilość kanapek | 2 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Materiał obudowy | Fenoplast (PF) |
| Długość kabla | 0,75 m |
| Zamykane wieczko | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Moc | |
| Moc | 750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 239 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 263 mm |
| Wysokość opakowania | 294 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 560 g |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
Gwarancja 24 miesiące