Producenci
Opiekacz do kanapek Steba SG 16 (700W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny Czerwony |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Moc | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxWxG) | 230 x 230 x 95 mm |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |