Producenci
Opiekacz do kanapek Steba SG 20 (700W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Diody LED | Temperatura Zasilanie |
| Stopy antypoślizgowe | Tak |
| Ilość kanapek | 2 |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Łatwy do czyszczenia | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Moc | 700 W |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 250 x 230 x 100 mm |
| Wskazywanie | |
| Lampka kontrolna | Tak |