Producenci
Opiekacz do kanapek WMF Lono 415150011 (800W; kolor srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Moc | |
|---|---|
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 800 W |
| Wydajność | |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Diody LED | Ready |
| Kolor produktu | Czarny Srebrny |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Grillowanie | Nie |
| Ilość kanapek | 2 |
| Robienie gofrów | Nie |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. Chronić przed dziećmi. Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
Gwarancja 24 miesiące