Producenci
Opiekacz do orzeszków BROCK HZ3012
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Moc | 750 W |
| Liczba ciastek | 12 ciast. |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Dioda zasilania | Tak |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Gwarancja 24 miesiące