Producenci
Opiekacz wielofunkcyjny MPM MOP-23M (900W czarno-srebrny)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Termostat bezpieczeństwa | Tak |
| Uchwyt z zamkiem | Tak |
| Płytki z materiału zapobiegającego przywieraniu | Tak |
| Ilość kanapek | 4 |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Przechowywanie w pionie | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 900 W |
| Wydajność | |
| Grillowanie | Tak |
| Robienie gofrów | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Płyta do gofrów w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Płyta do grillowania w zestawie | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. Chronić przed dziećmi. Nie dotykać gorących powierzchni. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące