Producenci
Opiekacze GORENJE SM701GCW
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Diody LED | Temperatura |
| Kolor produktu | Biały |
| Powierzchnia gotowania | 200 x 100 mm |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Układ | Prostokątny |
| Nienagrzewający się uchwyt | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Moc | 700 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość przewodu | 1 m |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 259 mm |
| Głębokość opakowania | 257 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,4 kg |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące