Producenci
Oprawa Uliczna LED V-TAC SAMSUNG CHIP 50W Soczewki 110st 135Lm/W VT-54ST-N 4000K 6850lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Strumień świetlny | 6850 lm |
| Kąt oświetlenia | 120º |
| Typ modułu LED SMD | Samsung |
| Kolor światła | Naturalna biel |
| Żywotność | 25000 h |
| Typ diody LED | SMD |
| Konstrukcja | |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Stopień ochrony IK | IK07 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 240 V |
| Moc | 50 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 435 mm |
| Szerokość produktu | 170 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | RoHS CE EMC |
Gwarancja 24 miesiące